Sznury - Girlandy Zewnętrzne


Zewnętrzne Girlandy oraz Sznury - najprostszy sposób na szybki efekt

Sznury świetlne to najdłuższe wymiarowo zestawy oświetlenia dostępne w naszej ofercie. Wysokie choinki, długie płoty czy bramy a nawet rozległa balustrada na tarasie może zajmować dużą powierzchnię, której dokładna dekoracja może okazać się bardzo kosztowna. Ledowe sznury to najprostszy sposób eleganckiego udekorowania dużej przestrzeni, oświetlenie zewnętrzne zebrane w tej kategorii zawiera zbiór różnego rodzaju sznurów od krótszych skromnych zestawów po dłuższe często wykorzystywane na potrzeby profesjonalnego oświetlenia w branży HORECA.

Zewnętrzne girlandy i sznury to również tuby sople led

Szczególnym typem lampek na zewnątrz są sople led zwane tez tubami występujące w wersji wielokolorowej bądź zimnej białej. Lampki te zbudowane są z odpornych sznurów od których odchodzą plastikowe tuby zamykające listwy z diodami led. Niezwykłość i efektowność tego typu lampek polega na efekcie nazywanym "deszczem meteorytów" lub "spadających gwiazd", czyli równomiernym zapalaniu się kolejnych diod ku dołowi. Tworzy to bardzo widowiskowy pokaz świetlnego tańca. Niewątpliwą zaletą sopli led jest efektowność, która doskonale wpasowuje się w przestrzeń przydomowych balkonów, ale również ogródków piwnych czy hotelowych fasad.

Sznury i girlandy zewnętrze z opcją timera

Tworzenie dłuższych dekoracji zewnętrznych rodzi logistyczny problem z odłączaniem lampek w czasie dnia kiedy nie są tak potrzebne jak podczas długich zimowych wieczorów. Tutaj pomocnym mogą okazać się zestawy wyposażone w specjalny TIMER wbudowany w zasilacz, którego opcjonalne uruchomienie automatycznie będzie wyłączać lampki oszczędzając zużytą energię elektryczną oraz nasz czas.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację.