Figury LED


Figura Led - szyba i efektowna ozdoba świąteczna

Czasami przez widmo rychłego początku świąt bądź chęć zrobienia czegoś ekstra, potrzebujemy ozdoby, która da szybki i bardzo atrakcyjny efekt. W takich sytuacja fantastycznym dodatkiem do kurtyn lub sznurów, jak i ciekawą samodzielną dekoracją są ledowe figury świąteczne.

Występują one w podstawowych kształtach takich jak:

- śnieżynki
- komety
- gwiazdy
- renifery

Podwieszona na gałęziach drzew lub w przypadku figur na sznurach pomiędzy drzewami, nadaje wyjątkowości i podkreśla świąteczną atmosferę. Mnogość rodzajów i kształtów pozwala nam dokładnie zaplanować zagospodarowanie naszej przydomowej przestrzeni. Wybór jest bardzo szeroki - od tańszych i mniejszych śnieżynek dekorujących parapety, poprzez profesjonalne oświetlanie oplatające najwyższą choinkę w naszym ogrodzie. Zastosowanie węża LED czyni instalację zupełnie szczelną i odporną na warunki pogodowe. Nawet najniższe temperatury i śnieżyce nie zagrażają naszej instalacji.

Efekt błysku / flash. Prosty sposób na dziecinną radość

Daj ponieść się świątecznej atmosferze i zaplanuj oświetlenie swojego domu i ogrodu, stosując produkty z efektem błysku imitującym płatki spadającego śniegu. To na pewno sprawi wszystkim domownikom dzieciną radość Świąt. Odpowiednio dopasowana do siebie oświetlenie może zupełnie zaskoczyć naszych sąsiadów oraz bliskich fascynującymi aranżacjami.

W razie problemów z doborem odpowiedniego oświetlenia skontaktuj się  z nami! Nasz zespól z chęcią pomoże Ci w doborze odpowiedniego typu figur ledowych dopasowanych do Twoich potrzeb. Cała sekcja poświęcona jest oświetleniu ledowemu głównie do użytku zewnętrznego. Dobór odpowiednich materiałów i sprostanie Unijnym wymaganiom są gwarancją dobrego wykonania, radzącego sobie bez problemu z srogimi zimowymi warunkami. Pewność co do jakości oferowanych przez nas produktów potwierdzamy 2 letnią gwarancją.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację.