Figury Świąteczne Zewnętrzne

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Figury Ledowe zewnętrzne

 

                Fantastyczny dodatek jak i ciekawa samodzielna dekoracja, figury to; śnieżynki, komety, gwiazdy, kształty renifera czy Mikołaja. Podwieszona na gałęziach drzew, lub w przypadku figur na sznurach pomiędzy drzewami nadaje światłem kształtu świątecznej atmosfery. Mnogość wyborów pozwala nam dokładnie zaplanować zagospodarowanie naszej podwórkowej przestrzeni, wybór tańszych i mniejszych śnieżynek dekorujących parapety, czy profesjonalne oświetlanie oplatające najwyższą choinkę w naszym ogrodzie. Zastosowanie węża LED czyni diody instalacji zupełnie szczelnymi i odpornymi na warunki pogodowe, nawet najniższe temperatury i śnieżyce nie zagrażają naszej instalacji. Daj ponieść się świątecznej atmosferze i zaplanuj oświetlenie swojego domu i ogrodu, stosując produkty z efektem błysku imitującym płatki spadającego śniegu sprawiającym dzieciną radość. Odpowiednio dopasowana do siebie oświetlenie może zupełnie zaskoczyć naszych sąsiadów oraz bliskich fascynującymi aranżacjami. W razie problemów z doborem odpowiedniego oświetlenia skontaktuj się  z nami ! Nasz zespól z chęcią pomoże Ci w doborze odpowiedniego typu figur ledowych dopasowanych do Twoich potrzeb.

 

Cała sekcja poświęcona jest oświetleniu ledowemu głównie do użytku zewnętrznego. Dobór odpowiednich materiałów i sprostanie Unijnym wymaganiom są gwarancją dobrego wykonania radzącego sobie bez problemu z srogimi zimowymi warunkami. Pewność co do jakości oferowanych przez nas produktów potwierdzamy 2 letnią gwarancją.

Product added to wishlist

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację.