Oświetlenie Świąteczne Profesjonalne


Oświetlenie świąteczne profesjonalne - wytrzymałość i elegancja

Trudno dostępne miejsca, dekoracje narażone na uszkodzenia mechaniczne oraz wyjątkowo złośliwe warunki pogodowe to właśnie miejsca dla wzmocnionego gumowego kabla, który występuje w profesjonalnym oświetleniu świątecznym. Najwyższa jakość wykonania, potwierdzona 2 letnią gwarancją pozwala na korzystanie z lampek przez wiele sezonów, lub w razie specjalnej potrzeb, do użytku przez cały rok. Linia profesjonalnego oświetlenia świątecznego LED przeznaczona jest dla klientów cieniących sobie najwyższą jakość i systemy pozwalających na łączenie zestawów bez obaw o nieprzewidzianą awarię. Wraz z zwiększoną wytrzymałością, lampki z tego działu charakteryzują się większą wydajnością iluminacji. Dzięki zastosowaniu większej diody sznury i kurtyny nawet w przypadku mniejszych rozmiarów potrafią rozświetlić pięknymi kolorami przestrzeń wokół hoteli, restauracji, szkół czy obiektów użyteczności publicznej oraz miejsc z szeroko rozumianej branży HORECA.

Dla klientów komercyjnych i indywidualnych

Świąteczne wytrzymałe lampki nadają się do dekorowania zimowych imprez masowych, witryn sklepowych, czy zewnętrznych miejskich dekoracji. Dział ten zawiera produkty odpowiednio przygotowane zarówno dla wymagających klientów indywidualnych jak i użytku komercyjnego. W naszej ofercie znajdują się rozbudowane zestawy figur przeznaczone np. do ozdoby wysokich choinek, a gwiazdy oraz komety do dekoracji hoteli i miejsc użytku publicznego. Sznury oraz kurtyny stworzone są do łączenia w celu stworzenia niesamowitej aranżacji świetlnej wokół drzew, płotów czy budynków. Tylko nasza wyobraźnia jest tutaj ograniczeniem i miksując ze sobą różne typy oświetlenia, możemy uzyskać indywidualny i imponujący efekt.

Profesjonalne oświetlenie świąteczne to świąteczna atmosfera w Twojej firmie

Magiczna świąteczna atmosfera może poprzez przepiękne oświetlenie świąteczne profesjonalne zagościć w Twojej firmie przypominając pracownikom oraz klientom o zbliżającym się radosnym czasie spędzonym z rodziną i najbliższymi. Zakupując produkty z tego działu masz pewność, że dekoracja będzie funkcjonować przez kolejne lata nie marnując Twojego czasu oraz środków na wymianę wadliwych lampek.

Lampki na druciku - piękne dekoracje jeszcze piękniejsze

Profesjonalne oświetlenie świąteczne to nie tylko grube kable i stalowe stelaże. Drucikowe oświetlenie ozdobne charakteryzuje się delikatną formą wykonania wyrażoną w prawie niewidocznym przewodzie zasilającym. Dzięki temu drobne elementy takie jak wazy, szklane dekoracje, małe krzewy, czy karnisze i żyrandole mogą zostać przyodziane w małe światełka ślicznie rozświetlające długie zimowe wieczory.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Oświetlenie świąteczne z diodami LED posiada wszystkie niezbędne certyfikaty Unijne CE oraz Rhos 2 gwarantujące bezpieczeństwo środowiska poprzez użycie  materiałów zdatnych do ponownego przetworzenia. Same lampki są odpowiednio przetestowane posiadając oznaczenie IP44 potwierdzające ich niezawodność podczas użytku zewnętrznego.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację.