Choinki sztuczne na pniu


Choinki sztuczne na pniu - wygoda i piękny zapach

Sztuczne choinki goszczą w naszych domach od lat konkurując z pachnącymi leśnymi odpowiednikami.  Niektórzy z nas są zwolennikami specyficznego świerkowego lub sosnowego zapachu świeżo ściętego drzewka, inni mają dość podłogi usianej zaschniętymi igłami. Jest jednak rozwiązanie, które godzi obie opcje - pozwala uniknąć konieczności ciągłego sprzątania i jednocześnie daje magiczny, żywiczny zapach kojarzący się ze Świętami. Są to choinki sztuczne na sosnowym, naturalnym pniu. Takie "hybrydowe" drzewko wykonane jest z wysokiej jakości folii PVC, tworzywa odpornego na odkształcenia i niskie temperatury. Choinka tego typu jest przeznaczone do wieloletniego użytku oraz gwarantuje doznania zapachowe prawdziwego lasu! Jeśli oprócz choinki poszukujesz również oświetlenie świąteczneo znajdziesz je tutaj.

Sosna diamentowa na pniu - Bestseller ostatnich lat 

Zdecydowanym hitem ostatnich sezonów są choinki na pniu w postaci sosny diamentowej, która na końcu gałązek posiada delikatnie błyszczące srebrne zdobienie. Sosna diamentowa premium na pieńku to produkt dokładnie przemyślany. Drewniany element jest przystosowany do specjalnych stojaków,  które możemy zakryć dodanym do zestawu jutowym, estetycznym płótnem  idealnie komponującym się z wystrojem choinki. Rozwiązanie takie zapewnia stabilność i bardzo atrakcyjny wygląd. Oferta obejmuje sosny diamentowe na pniu w wielu wymiarach, gwarantujących dopasowanie do każdego rozmiaru i stylistyki wnętrza.

Jakość naszych choinek na pniu

Sztuczne choinki mogą rodzić pewnego rodzaju wątpliwość co do jakości wykonania gałązek, które nie tylko muszą wytrzymać powieszone ozdobne bombki i świąteczne światełka ale muszą też odpowiednio się prezentować. Jakość wykonania igiełek musi być wysoka i dokładna, nie ma tu mowy o żadnych postrzępionych końcówkach lub źle wykonanych i złączonych z sobą igiełkach. Wszystkie nasze choinki wykonane z wysokiej jakości folii PVC oraz wytwarzane są przez polskich producentów a nie sprowadzane z drugiego końca globu. Unijne standardy środowiskowe oraz europejska tradycja Bożonarodzeniowych drzewek nie umyka naszym dostawcą, którzy chcą dostarczyć produkt najwyższej jakości w ten wyjątkowy dla nas wszystkich okres w roku.

Choinka sztuczna na pniu - naprawdę warto!

Sprzedawane w tej kategorii Choinki premium na naturalnym pieńku to gęste drzewka, które do złudzenia mają przypominać dopiero co ścięto sosnę czy świerk. Tworzywo sztuczne wysokiej jakości pozwala korzystać z choineczki przez wiele lat a leśne walory zapachowe. Każda sztuczna choinka w tej kategorii zawiera w zestawie wysokiej jakości gęstą w gałązki i igiełki cześć sztuczną drzewka, naturalny Świerkowy bądź sosnowy pieniek gotowy do montażu wraz z plastikowymi nóżkami zapakowanymi w piękny jutowy worek.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację.