Obornik granulowany wieloskładnikowy nawóz do warzyw i trawników

Obornik granulowany wieloskładnikowy...
Obornik granulowany wieloskładnikowy...
Obornik granulowany wieloskładnikowy...
OB-40/25
59,90 zł
Dostawa w ciągu 1-2 dni
Wysyłka Cena
DPD Przedpłata
Wysyłka w 24h
15,00 zł
DPD Pobranie
Wysyłka w 24h
20,00 zł
Paczkomaty InPost
Wysyłka w 24h
12,50 zł

* Od 500,00 zł dostawa Gratis!

Opis

OBORNIK GRANULOWANY BYDLĘCY

Opakowanie: 40l

Waga: 25kg

Skład:

 • Sucha masa: około 90%
 • Masa organiczna: około 65%
 • Azot całkowity: około 2,0%
 • Azot organiczny: około 1,8%
 • Fosfor: około 5,0%
 • Potas: około 2,0%

Wydajność: 4 - 6 kg na 100 m kw

Zastosowanie: Wszystkie Rośliny

OBORNIK GRANULOWANY to suchy wysoce skoncentrowany (90% suchej masy) granulat naturalnego nawozu zwierzęcego.

Skoncentrowany doskonały naturalny nawóz granulowany, wolnodziałający przeznaczony do zasilania wszystkich roślin ogrodowych. Zawiera aktywne biologicznie substancje stymulujące i aktywizujące wzrost i rozwój zarówno pędów jak i korzeni. Obornik trwale użyźnia glebę, magazynuje wilgoć, chroni przed erozją. Wnosi do podłoża próchnicę a wraz z nią pożyteczne życie biologiczne.

Zalety obornika granulowanego:

 • Dostarczenie roślinom wszystkich niezbędnych substancji odżywczych
 • Zwiększenie ilości próchnicy w podłożu
 • Aktywizacja i nawożenie pożyteczniej mikroflory i mikrofauny glebowej, w tym mikoryzowej.
 • Poprawienie zdolności zatrzymania wody i zwiększenie dostępności składników i odżywczych , zarówno tych zwartych w podłożu jak tych wnoszonych z innymi samoobronnych gleby
 • Wzmocnienie właściwości samoobronnych gleby.

Nasz obornik jest przyjazny dla środowiska naturalnego,łagodny cenny, skoncentrowany i przefermentowany nawóz organiczny pochodzenia zwierzęcego w formie suchych twardych granul o spowolnionym działaniu , przeznaczony do nawożenia wszystkich upraw rolniczych i ogrodniczych, w tym drzew i krzewów owocowych, upraw szkółkarskich, roślin ozdobnych, truskawek i winorośli oraz amatorskiego zasilania roślin w domu i w ogrodzie.

Obornik granulowany łączy wszystkie zalety tradycyjnego obornika oraz wygodę i bezpieczeństwo nowoczesnego nawożenia. W procesie produkcji obornik został pozbawiony nasion chwastów, jaj i larw owadów ,nicieni oraz innych patogenów. Nie zawiera żadnych chemicznych dodatków czy konserwantów.

Jest czterokrotnie wydajniejszy od tradycyjnego obornika – wysiew 1 kg obornika granulowanego odpowiada rozrzucenie 4 kg obornika surowego.

ZASTOSOWANIE:

OBORNIK GRANULOWANY praktycznie można stosować jako nawóz pod wszystkie rośliny, nawet te doniczkowe. Szczególnie poleca się go na gleby wyjałowione, zniszczone, ubogie w składniki pokarmowe oraz żywą i martwą materię organiczną oraz w ogrodach w miastach lub w ich sąsiedztwie z uwagi na dużą zdolność obornika do neutralizacji niekorzystnych wpływów cywilizacji ( metale ciężkie, erozja, zanieczyszczenie gleby i wody).

TERMIN NAWOŻENIA:

OBORNIK GRANULOWANY stosujemy przez cały sezon wegetacyjny od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

SPOSOBY NAWOŻENIA:

1. Posypowo: dawka ok. 4 - 6 kg na 100 m kw. Nawóz należy równomiernie rozsypać.

2. Rzędowo lub punktowo - np. rośliny świeżo wysadzane - umieścić obornik możliwie blisko korzeni roślin i przysypać glebą.

3. Nawożenie półpłynną częściowo rozpuszczoną zawiesiną obornika. Nawóz zalać wodą ( nie gorącą ) zostawić na ok 14 dni następnie dobrze wymieszać i taką zawiesiną można podlać rośliny.

Szczegóły produktu

Opinie

Brak opini
Product added to wishlist

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację.